По-справжньому страшно: журналіст вказав на найбільшу підлість РФ проти України

336
Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабчєнко розповів, у чому бачить найстрашніший злочин і найбільшу підлість Росії щодо України.

На думку Бабчєнка, звичайно, ніхто не може тепер сказати, як розвивалася б ситуація в Україні, якби не російське вторгнення, проте в нинішнє скрутне становище Україна потрапила, безумовно, саме через агресію РФ.
«Ми не знаємо, як розвивалася б ситуація в Україні, якби не було російського вторгнення. Можливо, вона зараз потонула б у олігархічних війнах і реально почала б розпадатися. Я допускаю такий варіант. А можливо, ті сили, які кинуті на відбиття зовнішньої агресії, були б кинуті на внутрішні зміни, і Україна зараз би вже показувала гігантські темпи реформ і зростання. Але ми знаємо абсолютно точно, що та ситуація, яка є, унаслідок того, що Росія напала на Україну», – заявив в ефірі Эхо Москвы журналіст.
Він переконаний, що найстрашнішою підлістю і найстрашнішим злочин Росії є знищення кращих, ідейних представників українського суспільства, які загинули в АТО.
 
«По-справжньому страшним цей злочин є тому, що Росія в цій війні утилізувала свої найбільш маргінальні верстви населення, а в Україні в цій війні спочатку гинули найбільш пасіонарні, найдіяльніші, найідейніші верстви суспільства. Які і могли б робити зміни в країні. Це цілковита підлість», – упевнений Бабчєнко.
За його словами, агресію Кремля щодо України можна порівняти з нападом гопників на довірливого «ботаніка», якому ці гопники спочатку обіцяли свій захист. Але «ботанік» уже оговтався після цієї підступності і став сильніше.
«Ти сам ніби як менторським тоном старшого брата-покровителя зверхньо обіцяв людині захист, а коли він тобі довірився, штовхаєш його в калюжу і іржеш над ботаніком. Це таке дрібне паскудство, від якого недеформована особистість відходить вже в дитсадівському віці. Викликає вже навіть не сором, не гидливість, не жаль, не «противно», а … навіть слова не підберу. Ну, нічого. Хлопець встав із калюжі, подивився гопникам в очі, зрозумів, що до чого і пішов у качалку. Україна на рівному місці, абсолютно з нуля створила армію, здатну вже як мінімум стримувати агресію іррегулярних формувань», – наголосив журналіст.

Коментарi

Коментарiв