Генпрокуратура РФ збрехала Україні про адресу Януковича

255
Прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко заявив, що Генеральна прокуратура Російської Федерації надала українській стороні неправдиву адресу проживання екс-президента Віктора Януковича.

«Генпрокуратура РФ повідомила нам неправдиву адресу проживання підозрюваного Януковича», – підкреслив в ефірі 112 Кравченко.
«Після того як ми направили на всі можливі адреси проживання та місцезнаходження Януковича, а саме на повідомлену Генпрокуратурою РФ адресу в Ростові-на-Дону, після того, як нам повідомили, що там розташовані складські приміщення, ми направили повторний запит до Генеральної прокуратури РФ, щоб вони надали точну адресу проживання, тому що та адреса, яку вони надали, є неправдивою», – зауважив прокурор.
За його словами, на повторний запит Генпрокуратура РФ відповіла, що адреса в Ростові-на-Дону є правдивою, але ніяких підтверджуючих документів надано не було.
Крім того, Кравченко наголосив, що двоє свідків у кримінальному провадженні проти екс-президента повідомили, що він проживає не в Ростові-на-Дону, а в Підмосков’ї. Проте, як він зазначив, прокуратура поки не володіє точними даними щодо місця перебування Януковича.
Нагадаємо, раніше захист Януковича заявив, що ГПУ не може почати заочний процес у його справі, поки не проведе з ним слідчих дій.
Генеральна прокуратура РФ у відповідь на запит Генпрокуратури України повідомила, що готова організувати допит Януковича на території РФ у присутності українських слідчих.
Тоді прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко заявив, що українські правоохоронці не братимуть участі в допиті Януковича на території РФ, після чого адвокати президента-втікача пригрозили співробітникам ГПУ судом через їхню відмову допитати екс-президента в Росії.
Разом із тим, 11 березня начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що департамент має намір направити клопотання до Генпрокуратури РФ про допит Януковича на російській території в якості підозрюваного у двох кримінальних провадженнях – протидія протестним акціям і створення злочинного угруповання.

Коментарi

Коментарiв