В АП пообіцяли «безвіз» для України до середини червня 2017 року

290
Заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв повідомив, що для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом лишилось здійснити низку технічних процедур, у результаті чого юридичне рішення про «безвіз» може бути ухвалене вже в середині червня 2017 року.

«Ми розраховуємо, що на початку квітня Європарламент поставить остаточну крапку у питанні візової лібералізації, прийме відповідне рішення. Після цього м’яч перейде на поле країн-членів Євросоюзу, тобто Ради ЄС, яка має протягом досить швидкого періоду часу ухвалити рішення. І я розраховую, що вже до середини червня Україна отримає юридичне рішення про безвізовий режим поїздок», – заявив в ефірі Громадського заступник очільника АП.
Він запевнив, що для отримання Україною «безвізу» нині немає жодних політичних перешкод, тепер це питання лежить виключно у технічно-юридичній площині.
«Президент дав чіткі настанови всім нашим дипустановам у країнах-членах Шенгенської зони робити все можливе, аби навіть технічних бар’єрів на шляху для отримання візової лібералізації несподівано не з’явилось», – підкреслив Єлісєєв.
Нагадаємо, 9 березня Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ (LIBE) остаточно затвердив проект резолюції про внесення України до переліку третіх країн, для громадян яких скасовуються візи.

Коментарi

Коментарiв