Росія змінює тактику і починає гру на випередження – політолог

292
Політичний експерт Сергій Постоловський запевнив, що заява Сєргєя Лаврова про можливість включенні до «нормандського формату» переговорів США пов’язана зі зміною тактики Росії – вона починає гру на випередження.

За словами Постоловського, Кремль це робить, щоб мати карт-бланш і показати світу, що вона готова на будь-які формати переговорів, аби врегулювати конфлікт на Донбасі. Насправді це робиться з іншою метою: добитись послаблення санкцій.
«Надії Росії, які були одразу після обрання Дональда Трампа щодо налагодження американо-російських відносин за рахунок національних інтересів України і зняття санкцій, не виправдалися. Більше того, сьогодні представники Республіканської партії США демонструють послідовну і більш жорстку позицію по відношенню до Росії. Держсекретар Рекс Тіллерсон чітко заявив, що Україна не стане розмінною картою у відносинах США і Росії», – упевнений політолог.
Як він зауважив у коментарі 24, усвідомлюючи те, що санкції не буде скасовано, Росія змінює тактику і починає гру на випередження.
«Щоб там не заявляла Росія, санкції діють. 2017 року, якщо санкції зберігатимуться або ж їх посилять, то це несе великі ризики для внутрішньої соціально-економічної і політичної ситуації. Тут можна говорити і про локальні протести в окремих регіонах Росії, і про зростання рівня незадоволення регіональних політичних еліт діями Кремля», – підкреслив експерт.
Інша справа, за його словами, що після подій в Авдіївці ще в січні 2017 року про зміну «нормандського формату» мала б говорити Україна. І не лише про включення до нього на якихось там паралельних, а на рівних умовах не тільки США, а й Великої Британії.

Коментарi

Коментарiв