Садовий хоче організувати евакуацію з окупованих територій Донбасу

301
12 березня під час з’їзду партії «Об’єднання «Самопоміч» її лідер Андрій Садовий заявив, що Україна має зробити все можливе, щоб організувати евакуацію з окупованих територій всіх, хто не бажає жити під окупацією.

Відповідну інформацію оприлюднила прес-служба політсили.
Садовий підкреслив, що закликає українців дивитись правді у вічі: «І правда така, що АТО – давно не АТО. Це – війна, і її потрібно визнавати офіційно, з усіма міжнародно-правовими наслідками».
«Правда така, що Україна має зробити все можливе, аби організувати евакуацію з окупованих територій всіх, хто не бажає жити під окупацією, та організувати евакуйованим достойні умови життя. І тоді в нас не буде докорів сумління від того, що блокадою ми створюємо незручності нашим людям по ту сторону лінії фронту», – зазначив політик.
Крім того, він наголосив, що торгувати з ворогом – це зрада національних інтересів. І жодні економічні розрахунки не вартують і «виїденого яйця».
«Бо коли солдата на лінії фронту змушувати охороняти безпеку торгових потоків з тими, хто вчора «Градом» розшматував його бойового побратима, то нічого гіршого для морального духу такого солдата уявити собі неможливо», – упевнений Садовий.
У зв’язку з цим він заявив, що головною вимогою «Самопомочі» до влади є припинення торгівлі з окупантом.
«Вимагаємо від Президента, Верховної Ради України і Кабінету Міністрів ухвалити закон про тимчасово окуповані території України, який повинен гарантувати припинення торгівлі з окупованими територіями, захист професійної гідності українських військових і їх обов’язок захищати народ і Конституцію і збереження інституційної держави і конституційного ладу», – зазначив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв