За розстрілами на Майдані може стояти очільник виборчого штабу Трампа

255
Адвокат Небесної сотні Євгенія Закревська заявила, що хакери зламали листування дочки американського політтехнолога Пола Манафорта, з якої постає, що останній міг впливати на рішення колишнього президента України Віктора Януковича.

Про це Закревська повідомила у коментарі CNN.
Відомо, що одна з дочок політтехнолога Андреа Манафорт в березні 2015 року написала своїй сестрі Джесіці про професійне життя батька.
«Ти знаєш, що він вбивав людей в Україні? Свідомо. Пам’ятаєш, коли всі ці смерті відбувались? Приблизно рік тому. Бунти. Ти знаєш, чиєю стратегією було відправити цих людей і зробити так, щоб їх убили?», – ідеться у повідомленні.
Усе сказане, імовірно, відбулося у межах однієї розмови.
Крім того, видання підкреслило, що повідомлення виявили на веб-сайті одного хакера. Припускають, що їх «вилучили» з телефону Андреа Манафорт.
Довідка. Пол Манафорт – американський лобіст і політичний консультант. В Україні відомий тим, що був політтехнологом у команді Януковича з 2004 по 2012 роки та таємно отримував від останнього гроші. Також Манафорт відомий роботою в ролі керівника виборчого штабу Дональда Трампа під час президентської виборчої кампанії 2016 року в США.

Коментарi

Коментарiв