Поки Путін правитиме в Росії, завершення війни не буде – політолог

243
Глава правління Центру соціологічних і політологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран розповів, за яких умов можна буде чекати завершення війни на Сході України.

Експерт зауважив, що на початку кожного року є очікування того, ніби конфлікт на Донбасі буде врегульовано. Проте, на думку Тарана, поки Путін правитиме в Росії, завершення конфлікту в принципі не може бути.
Згідно з його прогнозом, конфлікт просто набуватиме різних форм.
Крім того, як зауважив у коментарі 24 політолог,  українські політичні лідери повинні робити заяви щодо того, що конфлікт може бути завершений вже цього року. Навіть, якщо в реальності цього не станеться.
«Сама така розмова офіційного Києва демонструє українську позицію. Тому, навіть розуміючи нереалістичність цього сценарію, оскільки Путін знаходиться при владі, то це демонстрація мирної позиції України на міжнародній арені. Але це не обіцянка, що війна закінчиться. Треба розрізняти політичну риторику і риторику аналітиків, медіа тощо. Але, підкреслюю, поки існує путінський формат влади, ніякого припинення конфлікту бути не може», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв