Експерт: Ми обрали до Ради невігласів без патріотизму і порядності

201
Директор «Агентства моделювання ситуацій», політичний експерт Віталій Бала пояснив, чому у вищих ешелонах влади відсутня конкуренція і розповів про причини того, чому в нинішніх умовах вибори необхідно проводити якомога частіше.

«Верховна Рада повинна або показати життєдіяльність коаліції, оголосити, хто входить до її складу і приймати необхідні для країни закони, або змінити закон про вибори і склад ЦВК та йти на перевибори», – підкреслив Бала, додавши, що вони цього не роблять.
«Ми обрали до парламенту невігласів. Хоча вони хизуються і щось корчать із себе, насправді це най некомпетентніший парламент. Так, частина депутатів навчилися розмовляти англійською, але це абсолютно нічого не означає, бо кожен за бажання може поїхати на півроку в будь-яку країну і вивчити будь-яку мову: англійську, французьку, німецьку, а за рік – навіть китайську. Знання мови не є показником освіченості», – запевнив в інтерв’ю Politekaфахівець.
Він підкреслив, що у сьогоднішній ситуації сидіти і нічого не робити – смерті подібно.
«Або вони йдуть на переобрання і щось роблять, або рано чи пізно у них будуть серйозні проблеми, коли прийдуть люди, які, умовно кажучи, розставлять по країні гільйотини. Я не розумію, хіба вони не усвідомлюють цього?!», – наголосив політолог.
За його словами, можливо, «їм не вистачає розуму».
«Візьмемо три фігури: президент, глава уряду, спікер ВР. Серед них лише президент отримав нормальну освіту. Якщо два інших керівники мали б такий самий рівень освіти, то вже була би певна конкуренція, розуміння того, що потрібно робити для покращення ситуації в країні», – упевнений Бала.
Крім того, він висловив думку, що дострокові вибори таки можуть змінити ситуацію на краще.
«Навіть якщо за підсумками виборів до парламенту прийде один кращий депутат, ніж ті, хто є зараз, це вже того варте. Критики ідеї дострокових виборів говорять про те, що проводити їх за старим законом безглуздо. Але питаю: а хто заважав цій Верховній Раді за два роки змінити законодавство?», – підкреслив політолог.

Коментарi

Коментарiв