Тимошенко відверто прокоментувала поведінку Савченко

254
Очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко зізналася, що її погляди та погляди нардепа Надії Савченко, яка раніше представляла її партію, на життя і війну кардинально розійшлися.

За словами Тимошенко, вона взяла Савченко у партію і зробила своїм першим номером у передвиборчому списку «Батьківщини», оскільки асоціювала події, які відбулись з українською льотчицею, з власним життям. Зокрема, нардеп також фігурувала у кількох карних справах і знає, що таке – сидіти за ґратами.
«За ґратами вона себе вела дуже мужньо. Вона виглядала як сильний патріот України. І ми розуміли, як відбувається швидке звільнення військовополонених в Росії, я знала, що треба піднімати її питання на найвищому політичному рівні. Тому що по-іншому звільнити її буде просто неможливо. Її б просто там забули і вона може б там загинула. Я вірила в неї», – підкреслила в ефірі ТСН політик.
Вона зауважила, що не може пояснити кардинальної зміни поведінки Надії Савченко після її повернення в Україну.
«Я не можу це пояснити. Наші погляди на життя і на війну, на те, як рухатися Україні, розійшлися докорінно. Ми зараз розлучилися, але розлучилися абсолютно мирно», – запевнила лідерка «Батьківщини».
Крім того, вона пояснила, чому несподівано розплела свою славнозвісну косу і змінила зачіску – так, Тимошенко зазначила, що вирішила стати жіночнішою.
«У ній (косі – ред.) можна спати в машинах, стояти під снігом на мітингах. Тебе обдувають всі вітри, але коса непохитна. І ніколи в житті ти не турбуєшся про свою зачіску. Але зараз я вирішила трохи змінюватися як жінка, і думаю, що зараз я стала більше схожа на жінку, ніж на бійця», – наголосила парламентар.

Коментарi

Коментарiв