Меркель обговорить конфлікт в Україні з Трампом – ЗМІ

316
Джерела ЗМІ в німецькому уряді повідомили, що конфлікт в Україні стане однією з найважливіших тем під час переговорів канцлера ФРН Анґели Меркель з президентом США Дональдом Трампом 14 березня.

Про цеУкрінформу повідомили і уряді Німеччини напередодні від’їзду Меркель до Вашингтона.
«Канцлер обговорить з Трампом, з новою адміністрацією питання виконання Мінських домовленостей», – зазначив співрозмовник видання.
Високопоставлений співробітник відомства канцлера підкреслив, що співпраця ЄС, а також Німеччини і Франції, як учасників «нормандського формату», із США з цієї проблеми завжди була щільною, і висловив переконаність, що такою вона й залишиться.
За словами джерела агентства, уже нині зрозуміло, що в зовнішній політиці США, щодо України, дотримуватиметься спадкоємність.
Крім того, співрозмовник нагадав, що деякі співробітники нової адміністрації вже висловилися в тому дусі, що санкції не слід знімати, поки не буде деокуповано Крим.
Меркель і Трамп, за його словами, обговорять широке коло міжнародних питань, включаючи ситуацію на Близькому Сході, в Афганістані, Африці, а також відносини у рамках НАТО в контексті агресії Росії проти України.

Коментарi

Коментарiв