Радник Авакова зізнався, що бив жінок і не хоче одружуватися

266
Скандальний радник очільника МВС Арсена Авакова Ілля Кива розповів, що наразі не планує одружуватися. Усе тому, що він переживає за безпеку своєї майбутньої сім’ї.

«Любов, стосунки та сім’я – це те, що робить людину вразливою. А я не хочу ризикувати своїми близькими людьми. Зараз це питання не на часі», – відповів в ефірі програми «Дійові особи» Кива на питання, чому він досі не одружений.
Крім того, радник Авакова підкреслив, що нині йому важко сприймати жінку в політиці і в бізнесі, оскільки, на його думку, в природі закладено так, що чоловік повинен оберігати жінку, захищати її, а не конкурувати з нею.
Також Кива зізнався, що бив жінок і що вважає себе альфа-самцем, проте про романтичні стосунки з жінками і весілля поки що не мріє.
Слід зазначити, що нещодавно радник глави МВС уже зробив подібну заяву. Так, він зізнався, що він сексист і тому не сприймав жінку-керівника Національної поліції Хатію Деканоідзе.
«Хатія, вона дійсно хороша людина, і в мене до неї, як до жінки, дійсно хороше ставлення. Звичайно, вона красива жінка. І, звичайно, це мені імпонувало. Мені просто важко було сприймати жінку-керівника. Мене відразу назвуть тут сексистом», – зазначив Кива.
За його словами, він є сексистом у прямому сенсі цього слова: «Чоловіком є той, хто оберігає і охороняє, і створює умови, а жінка в цих умовах уже живе».
На цьому тлі скандальний чиновник запевнив, що у правоохоронних структурах «потрібні ті, хто готовий буде переламувати хребти всьому тому, що протистоїть законності або виконанню законів».

Коментарi

Коментарiв