У МВС розповіли, який «прийом» влаштують представниці Росії на «Євробаченні»

258
Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що у правоохоронних органів є два варіанти вирішення ситуації щодо представниці Росії на Євробаченні Юліі Самойловой, яка порушила законодавство України.

Про це Геращенко повідомив у своєму Facebook.
За його словами, перший варіант – не пускати Самойлову в Україну за порушення правил відвідування окупованої території АР Крим.
«Це буде використано російською пропагандистськоїю машиною для роздмухування ненависті проти нашої країни як на своїй території, так і серед громадян України на окупованій території», – підкреслив радник глави МВС.
Другим же варіантом розвитку подій він назвав дати Самойловій дозвіл на в’їзд в Україну, однак при цьому залучити її до відповідальності за порушення державного кордону.
«Я вважаю правильним йти за другим варіантом. Таке рішення буде оптимальним з різних сторін, оскільки ми не забороняємо візит російської конкурсантки в Україні, а й публічно покажемо на її прикладі, що не збираємося залишати безкарним факти порушення державного кордону», – підсумував нардеп.
Нагадаємо, у Росії завершився внутрішній конкурсний відбір виконавців на конкурс «Євробачення-2017», переможцем якого стала співачка з обмеженими фізичними можливостями Юлія Самойлова.
Улітку 2015 року представниця Росії брала участь у фестивалі «Світ спорту і добра», який проходив у анексованому Криму. Самойлова також внесена в список «Чистилища» центру «Миротворець».

Коментарi

Коментарiв