Обидві сторони тиснутимуть на суд – прогноз у справі Насірова

223
Український політолог Олексій Голобуцький запевнив, що громадянське суспільство буде змушене прийняти будь-яке рішення суду у справі відстороненого очільника ДФС Романа Насірова, якщо обвинуваченню забракне доказів.

Нагадаємо, 13 березня Апеляційний суд залишив без змін рішення про арешт Насірова та заставу у 100 мільйонів гривень. Відстороненого очільника ДФС підозрюють у вчиненні дій, які завдали державі шкоди на суму в розмірі 2 мільярди гривень.
«Будь-яке рішення суду прийдеться прийняти. Іншого варіанту просто немає. Якщо суд прийме таке рішення і на це будуть серйозні підстави щодо браку доказів та інших моментів, то з цим потрібно змиритись», – підкреслив у коментарі 24 Голобуцький.
Він зауважив, що недовіра до суду – це цілком зрозуміла річ для українців. Але тоді втрачається сенс правосуддя, якщо суспільство бойкотуватиме усі рішення Феміди.
«Безумовно, цей процес дуже політизований. Якщо його виправдають, то це викличе суспільний резонанс і деякі групи вимагатимуть його покарання», – переконаний фахівець.
Крім того, він висловив упевненість у тому, що тиск на суд відбуватиметься з обох сторін.
«Я би не хотів коментувати позицію адвокатів. У них така робота: говорити те, що неприємно суспільству. Насіров далі продовжує свою лінію. Він має намір вийти з суду повністю виправданим», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв