Санкції проти РФ продовжено

248

Напередодні, 13 березня 2017 року, Рада ЄС ухвалила рішення про продовження санкцій у звязку з посяганнями на територіальну цілісність України.

Постанова Ради ЄС про продовження санкцій опубліковано в офіційному журналі Євросоюзу. Згідно з повідомленням, продовження санкцій вступає в силу на наступний день після публікації і діятиме півроку.

 

Євросоюз продовжив введені навесні 2014 року санкції до 15 вересня 2017 року. Ці санкції були введені в зв’язку з анексією Криму і російською агресією на Донбасі.

Продовження Євросоюзом санкцій стосується 150 осіб та 37 організацій, причетних до дій, які загрожують територіальній цілісності України, її суверенітету і незалежності.

Зі списку виключені загиблі в 2016 році ватажки терористичних угруповань Геннадій Ципкалов, а також Арсеній Павлов, відомий як Моторола, – зазначає НВ.

Петро Порошенко прокоментував продовження санкцій: «Рада Європейського Союзу продовжила санкції проти 150 фізичних та 37 юридичних осіб, причетних до окупації Криму. Продовжуємо боротися за продовження і посилення економічних санкцій проти Росії через її агресію проти України на Донбасі», – йдеться у повідомленні на сторінці президента у Facebook.

Коментарi

Коментарiв