Обрання Самойловой на «Євробачення» – захисна реакція РФ – експерт

233
Експерт гастрольного ринку Юрій Гулевич висловив думку, що обрання російської співачки Юлії Самойлової представляти Росію на «Євробаченні» – це своєрідна захисна реакція. Якщо учасник конкурсу – людина з обмеженими можливостями, претензій може бути менше.

«Дозволяти в’їзд в Україну російській співачці Юліі Самойловой, або ж забороняти, вирішувати повинні в СБУ та Держприкордонній службі України. Таке рішення оргкомітет конкурсу не приймає. Те, що Росія визначилася з таким учасником – це їхній вибір», – підкреслив у коментарі 24 фахівець.
За його словами, існує багато причин, чому обрали саме цю співачку.
По-перше, зауважив Гулевич, у Росії немає такого відкритого конкурсу, як, наприклад, в Україні. Там працює схема, яка в нас була в перші роки відбору. Умовно кажучи, певна структура, котра має ліцензію на «Євробачення», обирає артиста без будь-якого вільного вибору.
Імовірно, на думку експерта, на обрання кандидатури Самойловой вплинув скандал, який нещодавно відбувся на російському «Першому каналі» на шоу «Хвилина слави», коли журі некоректно відгукнулися щодо виступу танцівника без ноги Євгенія Смірнова. Відповідно здійнявся великий скандал та згодом журі – Володимир Познер і Рината Литвинова – вибачилися.
Крім того, Гулевич наголосив, що «Євробачення» повинно стояти поза політикою.
«Це все таки конкурс пісні, а не огляд військових парадів країн-учасниць. Політиці тут не місце», – зазначив фахівець.
Нагадаємо, російська співачка з обмеженими фізичними можливостями Юлія Самойлова, яка представлятиме Росію на «Євробаченні-2017» у Києві, виступала в анексованому Криму. Відповідно, вона порушила законодавство України.

Коментарi

Коментарiв