Інакше Росія нас роздавить – Ярош пояснив, навіщо потрібна блокада Донбасу

296
Народний депутат України, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош заявив, що виступає за повний розрив з окупованими територіями і Росією.

Нардеп переконаний, що українське суспільство повинно шукати точки єднання, інакше Росія просто роздавить країну, а влада повинна представити план розриву торгівельних стосунків із країною-агресором та окупантами.
«Це абсолютно логічно, бо під час війни будь-яка торгівля нічим не виправдовується. Включно тим, що люди залишаться без тепла. Величезне недоопрацювання влади у тому, що вона цього не зробила і викликала таку хвилю акцій громадської непокори», – підкреслив в інтерв’ю Gazeta.ua Ярош.
Також він висловив свою підтримку блокувальникам, хоча зізнався, що сама методологія торгівельної блокади Донбасу – неправильна. До того ж, за його словами, українцям не можна ділитись в середині країни, адже це тільки зіграє на руку агресору.
«Бо нас занадто багато ділять. Треба шукати щось таке, що суспільство об’єднує. Інакше Росія нас роздавить, якщо кожен у свій куток щось тягнутиме. Тому морально ми підтримуємо блокувальників. Хоча сама методологія мені здається неправильною», – зауважив парламентар.
Крім того, він відзначив позитивний вплив блокади на олігархів, які понесуть суттєві втрати. Нардеп переконаний, що поки існуватимуть олігархи, доти Україна не зможе стати повноцінною державою.
Ярош також запропонував і шляхи вирішення ситуації із блокування. За його словами, в жодному разі не можна використовувати силовий фактор, а єдиний правильний варіант – переговори.
«Як тільки проллється хоч крапля крові, це може перерости в громадянський конфлікт», – запевнив націоналіст.
Він переконаний, що влада повинна представити чіткий план, завдяки якому Україна стане повністю незалежною від Росії та окупованих територій. В тому числі, і антрацитного вугілля.

Коментарi

Коментарiв