Назад в СРСР: Росія хоче заборонити полісменам виїжджати за кордон

390
В уряді Російської Федерації підтримали ідею заборонити співробітникам Міністерства внутрішніх справ РФ виїжджати за кордон.

Нині залишати Росію не можна тільки тим полісменам, у кого є допуск до державної таємниці.
Згідно з інформацією РБК, відповідний законопроект було внесено в Думу РФ ще в минулому скликанні, восени 2015 року. Документ передбачає запровадження «тимчасового обмеження права громадянина Російської Федерації» на виїзд за кордон в тому випадку, якщо він є співробітником МВС або проходить цивільну службу в органах внутрішніх справ «на окремих посадах». Перелік посад визначить МВС РФ.
Крім того, автори законопроекту пропонують заборонити службу в російському МВС тим, хто має дозвіл на проживання або інший документ, що підтверджує право на постійне проживання в іншій державі.
Слід зазначити, що це уже не перша спроба в Росії ввести обмеження на закордонні поїздки правоохоронців та силовиків. Зокрема, у квітні 2015 року рекомендації не виїжджати в західні країни розіслало своїм співробітникам керівництво МВС, ФСБ і ФСКН.
Кілька співрозмовників в поліції тоді розповідали журналістам, що всі офіцери, починаючи від командира взводу і вище, здали в відділи кадрів свої закордонні паспорти. Пізніше серед силовиків був негласно поширений і список небажаних до відвідування країн.
Нині в структурі МВС РФ працюють майже 905 тисяч осіб.

Коментарi

Коментарiв