Корупціонерам вигідно мати слабку державу – експерт

224
Політичний експерт Михайло Бесараб висловив думку, що Україні слід самостійно шукати ресурси для реформування, не покладаючись виключно на допомогу Заходу.

«Протягом десятиліть західні фонди виплекали в Україні плеяду громадських активістів і організацій, політичних діячів, спрямованих на захист прав і свобод окремого українця. За цим нікого не турбувала інституційна неспроможність держави», – підкреслив в інтерв’ю Країні політолог.
Нині ж, як він констатував, західні донори приділяють величезну увагу створенню системи антикорупційних органів.
«Створили громіздку і незбалансовану мережу нових антикорупційних органів, які конфліктують за повноваження. Реформа захлинається», – упевнений Бесараб.
За його словами, слабкість України й західних держав зумовила російську збройну, енергетичну та інформаційну експансію. Слабка держава – це ідеальне середовище для корупціонера і маніпуляцій з суспільними настроями. Експерт переконаний, що Кремль методично підкуповував не лише українських, а й західних політиків.
 
«Саме тому українцям краще спрямувати сили на пошук внутрішнього ресурсу і вимагати цього від влади. У нас колосальний потенціал і можливості у ці непевні часи. Найкращим другом для себе маємо бути ми самі. Спершу страждали від комплексу малоросійства. Потім – малоєвропейства», – резюмував фахівець.

Коментарi

Коментарiв