Марина Данилюк: Нас чекає або анархія, або передчасний кінець будки

233
Трішки про розбрід і шатаніє. І чого, куди б не пішов, одні розчарування.
НАБУ взялось за Насірова. Третьяков і Загорій блокують виходи з лікарні.
ГПУ взялось за спонсора команди Саакашвілі – Нішніадзе за 17 мільйонів гривень. Лещенко: «Це політично вмотивована справа департаменту Кононенка! Я беру на поруки».
Коломойський і Палиця хочуть Волинь? Засилають ходоків до ОДА. Гунчик комічно відповідає: «Я з Порошенком в гроб ляжу!».
СБУ і КОРД затримали людей на редуті? Семен та Єгор уже з Києва оголошують нову революцію. По факту зникли в найвідповідальніший момент: збурили народ, підставили рядових учасників і втекли.
Віце-спікер Сироід могла б займатися купою справ, як державник і топовий політ***льник. Однак запам’ятовується лиш походеньками в секту «Відродження», заявою, що Майдан стріляла опозиція та тим, що політично регулярно втручається із «Самопоміччю» в справи силовиків. Влітку «Самопоміч» не вилазила із судів по «Торнадо». Сьогодні – топить за редути.
Блокадники. З одного боку шкода, бо чимало людей поїхали блокувати через власні переконання. Попались на вудочку піарників-шахраїв, поїхали від того, що хочеться щось робити, а, як вірно, не знає ніхто. Віддуваються через них же. З іншого – кожного блокадника теж треба вивчати з лупою. Бо коли серед рядів «патріотів» є особа, що відсиділа 9 років за умисне вбивство – це не красить блокадників, як безгрішних патріотів.
Банкова. А що Банкова? За 2,5 місяці блокадних рухів можна було придумати іншу концепцію замість «альтернативи немає», «само розсмокчеться», «не прийшли в урядовий квартал і то добре», «пропетляємо». Від того, що центральна влада жує валянок і не здатна на рішучі дії в якості державників хтось десь сидить на коліі, блокує ОДА, організовує майдани, не ходячи рокам в раду – погрожує ту саму раду розпустить. І врешті всі ці люди в підсумку показують, що їм начхати на інститути держави, які ховають голову в пісок і бажають десь «пропетлять». Що далі? Далі або анархія. Або будці прийде передчасний кінець і підемо під Росію.

Коментарi

Коментарiв