Починається третій етап путінського походу на Україну – Піонтковскій

262
Російський публіцист, політолог Андрєй Піонтковскій заявив, що після провалу плану «Новоросія» у Кремлі вигадали новий сценарій для окупованих територій.

Як зауважив Піонтковскій, завдяки офіційному визнанню блокади ОРДЛО – тепер є всі підстави розглядати ці території, як тимчасово окуповані, так само, як і Крим.
«Для Путіна – це момент, коли він зрозумів, що операція «Новоросія» провалилася, а російське населення України не підтримує «русскій мір», українська армія стала досить дієздатною, основну частину країни неможливо захопити силою», – підкреслив у статті для НВ політолог.
За його словами, у таких умовах Кремль буде намагатися підтримувати окуповані території та ще більше підвищувати рівень воєнних провокацій.
«Починається третій етап путінського походу на Україну. Перший – спроба створення «Новоросії» – провалився, другий – заштовхнути «Л/ДНР» в Україну – теж провалився. І ось зараз третій етап – відверта підтримка цієї території, визнання суб’єктності, підвищення рівня воєнних провокацій», – переконаний фахівець.
Він запевнив, що саме для цього Путін і намагається реанімувати «політичні трупи Януковича і Азарова», оскільки Кремль стверджуватиме, що влада в Донецьку – є законною, а київська влада нібито отримали її в результаті військового перевороту.
«Ось приблизно в таку гру буде грати Москва, уже відверто допомагаючи новим територіям, економічно і військово», – спрогнозував експерт.

Коментарi

Коментарiв