В Україні бити владу треба постійно – Ярош

311
Народний депутат, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош заявив, що українські чиновники повинні постійно відчувати тиск суспільства.

«Бити владу треба постійно, тиснути на неї регулярно. Бо влада ніколи не буває хорошою. Вона завжди повинна відчувати на горлянці міцну хватку народу. Як тільки щось не те – здавили і прибрали її нафіг із історичного шляху. Хай інші займаються – ведуть українську націю до світлого майбутнього», – підкреслив в інтерв’ю Країні нардеп.
При цьому, він звернув увагу на позитивні моменти роботи нинішнього керівництва країни.
«Коли прийшла постмайданна влада, на балансі нашої держави було десь 160 тисяч гривень. Казна була абсолютно порожня. Треба було з нічого пробувати щось ліпити. Можна зрозуміти і Порошенка, і Турчинова, і Яценюка – вони змогли втримати ситуацію. Ми державу не втратили. У цьому є безумовний плюс», – запевнив Ярош.
Крім того, він нагадав про зростання рівня боєздатності Збройних Сил, підвищення мінімальної зарплати, впровадження децентралізації. За словами націоналіста, слід відзначити і рівень роботи Служби безпеки України, яка в умовах війни може попереджати теракти.
«Подивіться, наскільки віртуозно влада зіграла з Мінськом. У мене із самого початку було дуже негативне ставлення до будь-яких Мінських переговорів. Хоча об’єктивно відчував необхідність певної дипломатичної паузи, яка б дала нам можливість перегрупувати сили на фронті. Завдяки переговорам вони це зробили. Ми побачили останні заяви, що вже вибори на Донбасі не обговорюються», – підсумував політик.

Коментарi

Коментарiв