У Раді створюють «антиантикорупційну» коаліцію – блогер

234
Відомий український блогер, активіст Роман Шрайк висловив думку, що всупереч регламенту депутати «БПП», «Народного фронту» та «Опоблоку» оголосили свої збори засіданням антикорупційного комітету, щоб зупинити НАБУ.

Нагадаємо, 16 березня під час обідньої перерви відбулося нелегітимне «засідання» антикорупційного комітету ВРУ, під час якого внесли на роль «незалежного» аудитора НАБУ кандидатуру одіозного Найджела Брауна.
«У Раді створюється нова «анти антикорупційна» коаліція – «БПП», «Народний фронт» і «Опоблок». Депутати саме з цих фракцій зібралися і оголосили свої посиденьки засіданням антикорупційного комітету, всупереч регламенту. Такі дії були властиві регіоналам часів розквіту, який з незрозумілих їм причини швидко змінився заходом», – підкреслив у своєму Facebook Шрайк.
За його словами, до таких дій політики вдались через те, що когось не влаштовує кандидатура для аудиту НАБУ – американця Роберта Сторча. Тому нардепи раптово внесли на розгляд ВРУ англійця Найджела Брауна.
«Як Найджел Браун з’явився в залі Раді і хто його запросив, цей персонаж пояснити не зміг. Судячи з його слів, він просто купив квиток до Києва, прийшов на засідання Ради, а тут опа – якраз розглядається його кандидатура. Неймовірній збіг. Слава Богу, в перший раз цей цирк не пройде», – зазначив блогер.
Він переконаний, що депутатам страшно, оскільки НАБУ нарешті почало діяти незалежно від «антиантикорупціонерів», а «кишеньковий» аудитор може дати рекомендацію на звільнення глави НАБУ.
За словами Шрайка, найважливіше у цій ситуації нині те, щоб спікер ВРУ Андрій Парубій чи Ірина Геращенко не піддались тиску і таки не поставили цю фальсифікацію на голосування.

Коментарi

Коментарiв