Київська облрада провалила звернення до влади щодо силового розгону блокади

213
16 березня депутати Київської облради провалили голосування за звернення до Президента, парламенту та уряду країни із засудженням силового розгону блокади ОРДЛО. За текст звернення, що продемонстрував би чітку позицію депутатів облради з цього приводу, проголосувало лише 18 депутатів.

За словами керівника фракції ВО «Свобода» у Київській облраді, нардепа VII скликання Ігоря Сабія, націоналісти голосували за звернення й навіть внесли до тексту свої доповнення. Але цілком очевидно, чому за цю ініціативу не голосували «Блок Петра Порошенка» й «Опоблок».
«Фракція «Свободи» в облраді засуджує дії влади бариг, для якої бізнес – понад усе, і байдуже, що він на крові. Депутати від «БПП» не голосували, оскільки їх влаштовує нинішня ситуація, коли їхня коаліція, якої насправді не існує, не затверджує закон, запропонований «Свободою», про оголошення воєнного стану, про заборону торгівлі з окупованими територіями тощо. Президентська партія повела себе у цій ситуації абсолютно прогнозовано», – підкреслив Сабій.
 

Коментарi

Коментарiв