НАБУ готує оголошення підозри в корупції ще одному топ-чиновнику

244
Очільник антикорупційного парламентського комітету Єгор Соболєв у коментарі 24 повідомив, що Національне антикорупційне бюро України готує підозру для ще одному високопосадовцю – не виключено, що саме тому окремі люди намагаються усунути чинного директора НАБУ Артема Ситника з його посади.

«НАБУ наближається до оголошення підозри дуже відомому топ-корупціонеру в Україні», – заявив Соболєв.
За його словами, це змушує подібних людей поспішати з ухваленням рішень щодо зняття Артема Ситника з посади директора Національного антикорупційного бюро України.
«На Банковій уже написаний поганий висновок щодо Ситника від руки аудитора», – підкреслив нардеп.
Щодо чергового розгляду кандидатур для проведення аудиту НАБУ, у цій ситуації, запевнив очільник антикорупційного комітету, поки говорити про «переможця» зарано: «Поки – нічия. Я сподіваюсь, що переможе громадянське суспільство».
При цьому, як зауважив парламентар, він пишається депутатами, які не стали слухати своїх партійних ватажків, а діяли в інтересах суспільства.
Нагадаємо, після того, як 16 березня ВРУ не підтримала внесення до порядку денного сумнівного рішення частини членів антикорупційного комітету, Єгор Соболєв назвав це «неостаточною перемогою» незалежних органів НАБУ та САП.

Коментарi

Коментарiв