Савченко підтвердила, що брала участь у спільних із бойовиками стрільбах

208
Очільник Служби безпеки України Василь Грицак в ефірі одного з українських телеканалів зробив резонансу заяву щодо позафракційної народної депутатки Надії Савченко.

Василь Грицак заявив, що Надія Савченко підтвердила чутки про те, що вона брала участь у спільних із бойовиками так званої ДНР стрільбах на окупованому Донбасі.
За його словами, це зізнання Савченко зробила під час допиту в СБУ.
«На більшість питань, які ставив слідчий, вона відмовлялася відповідати. Але водночас підтвердила факти, оприлюднені у ЗМІ, щодо участі у стрільбах разом з учасниками незаконних збройних формувань», – зазначив високопосадовець.
Крім того, він повідомив, що нині Служба безпеки України перевіряє інформацію про можливе підбурювання Савченко українських військових до акцій непокори.
Нагадаємо, 24 лютого нардеп Надія Савченко з’їздила у так звану ДНР. У СБУ провели бесіду із Савченко, в рамках кримінального провадження за статтею «тероризм».
Крім того, 24 лютого, під час засідання Верховної Ради України народний депутат від фракції «БПП» Тетяна Ричкова заявила, що Савченко підбурювала військовослужбовців залишити свої позиції, прийти до Києва і вчинити державний переворот.

Коментарi

Коментарiв