Владі корисно мати ідіотів-суддів, які за індульгенції обслуговують її інтереси – Ярош

271
Народний депутат України, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош запевнив, що одним із перших завдань, яке постало перед українцями після повалення режиму Віктора Януковича, було реформування суддівської системи. Однак нове керівництво, яке прийшло до влади країною, не мало політичної волі для цього.

Саме тому, за словами Яроша, суддівська система і надалі залишається корумпованою.
«Вони багато говорять про реформування нашої держави. Здоровий глузд підказує, що його почати варто було з судової системи. Вона лишилася практично системою судової окупації. Судді обслуговували інтереси всіх. Знаємо, хто такий суддя – це хабарник, який живе у великій хаті, їздить на крутій машині. Це таке упертя того антиукраїнського олігархічного режиму, який у певній мірі лишився і зараз, попри війну. Із цими судами потрібно поводити себе якомога жорсткіше», – підкреслив в інтерв’ю Країні нардеп.
Він зізнався, що не надто вірить у те, що теперішня влада має бажання змінювати ситуацію у суддівській системі, оскільки за такого стану справ сама може користуватися її послугами для своїх інтересів.
«Владі корисно мати таких ідіотів суддів, які за певні індульгенції обслуговують її інтереси. Це треба припиняти. Чи зможемо це зробити за каденції нинішніх владоможців – не факт. Можливо, наступні роки дадуть нам більше шансів і перспектив», – зауважив парламентар.

Коментарi

Коментарiв