Ветерани АТО стали заручниками інтересів «Самопомочі» і «Батьківщини» – політолог

270
Політичний експерт Василь Мокан висловив думку, що у блокаді на Донбасі зацікавлені «Самопоміч» і «Батьківщина», а ветерани АТО лише стали заручниками їхніх дій.

«Як на мене, то ініціатива блокади виникла з різних причин. Одна з них – політична. Очевидно, деякі з партій хочуть попіаритись. Якщо говорити відверто, то у цьому найбільш зацікавлені «Самопоміч» і «Батьківщина». А ветерани АТО хоч і фізично блокують, але стали заручниками цієї ситуації», –  заявив в ефірі ZIK фахівець.
За його словами, основна помилка українських політиків полягає у тому, що вони не ухвалили стратегію реінтеграції окупованої території Донбасу.
«Серед низки інших причин блокади фахівці виділяють її зв’язок із львівським сміттям. Буцім блокада на сході країни стала відповіддю на цю проблему. Проте, я вважаю, що громадяни почали блокаду через те, що на державному рівні не було прописано стратегії про реінтеграцію окупованої ворогом території», – запевнив експерт.
Як зазначив Мокан, що в уряді  перейнялись проблемою не лише блокади. Відтак, профільне міністерство з питань тимчасово окупованих територій ухвалило концепцію, згідно з якою 2018 року ми повернемо тимчасово непідконтрольні території.
«Є думка, що 2018 року ми зможемо повернути Донбас. Профільне міністерство з питань тимчасово окупованих територій вже ухвалило концепцію, згідно якої нам вдасться знову контролювати території так званих «ДНР/ЛНР». Проте головна проблема полягає в тому, що цей документ не був представлений широкій громадськості, а розповсюджений лише на рівні Кабінету Міністрів», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв