Посол України в ЄС закликав нарешті запустити механізм із деокупації Криму

230
Посол України при ЄС Микола Точицький у своїй статті з нагоди третьої річниці окупації півострова для брюссельського видання Euobserver заявив, що нині настав час для розробки міжнародного переговорного механізму для деокупації українського Криму.

«Настав час розробити і запустити міжнародний переговорний механізм для деокупації Криму заради відновлення суверенітету України над півостровом», – підкреслив Точицький.
Він наголосив, що Російська Федерація повинна скасувати всі незаконні рішення, які призводять до окупації Криму.
Крім того, за словами посла, ЄС повинен бути готовий активізувати дипломатичний і політичний тиск на Росію, в тому числі шляхом зміцнення політики санкцій, щоб показати, що він «не стоятиме осторонь і потурати подальшим серйозним порушенням прав людини» у Криму.
«Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб змусити Росію терміново звільнити всіх громадян України, які були незаконно затримані з політичних мотивів на території Росії або в окупованому Криму», – зауважив дипломат.
Також він заявив, що після трьох років окупації і військової агресії проти України, настав час для міжнародної спільноти знайти правильну політичну відповідь на поведінку Кремля.

Коментарi

Коментарiв