У МЗС заявили про новий елемент гібридної війни Росії проти України

238
Речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца заявила, що Росія через абсолютну відсутність волі не тільки досі не виконала жодного пункту Мінських домовленостей, а ще й додала новий елемент гібридної війни.

Про це ідеться на офіційній сторінці МЗС України у Facebook.
За словами Беци, постійні порушення Російською Федерацією Мінських домовленостей підривають зусилля України і міжнародної спільноти, спрямовані на відновлення миру і безпеки на Сході.
«Події останнього місяця стали показовою демонстрацією з боку Кремля наміру продовжувати курс на ескалацію розпочатого нею збройного конфлікту та небажання дотримуватися взятих на себе зобов’язань», – підкреслила представниця Міністерства закордонних справ.
Крім того, вона заявила, що новим елементом гібридної війни Росії проти України стало захоплення українських підприємств.
«Захоплення українських підприємств російсько-терористичними силами – новий елемент гібридної війни Росії проти України та ще один потужний удар по економіці України, оскільки зазначені підприємства свого часу знайшли спосіб залишитися у правовому полі України, платили податки до українського бюджету, включно з військовим збором на підтримку українських Збройних Сил, забезпечували працевлаштування тисяч громадян України, підживлювали металургію як одне з ключових джерел валютних надходжень до України», – зауважила Беца.
Речниця МЗС повідомила, що відомство звернулося до закордонних партнерів України з проханням з розумінням поставитися до рішення РНБО щодо переміщення вантажів через лінію зіткнення.

Коментарi

Коментарiв