Абсолютний ідіот – Невзоров звернув увагу на цікаву особливість Захарченка

218
Публіцист Олександр Невзоров з вказав на особливу здатність ватажка «ДНР» Олександра Захарченка робити дурні заяви на тлі його останніх «перлів».

«Зверніть увагу: це ж абсолютно унікальний персонаж. Що б людина не сказала, у нього виходить якась феноменальна дурість. Це ж просто рідкісний дар!», – підкреслив у коментарі Обозревателю Невзоров.
Таке зауваження він зробив, коментуючи заяву бойовика про те, що він зламав ліжко, святкуючи річницю анексії Криму. Обставини події Захарченко не повідомив, але абсолютно безглузде висловлювання у нього вийшло.
На думку публіциста, бойовика слід показувати за гроші.
«Ми бачимо, що на передовій шовіністичного фронту – абсолютні ідіоти, як ніби спеціально призначені, спеціально для яких написані ролі – ролі ідіотів», – наголосив журналіст.
За його словами, це не випадково.
«Як ви знаєте, я далекий від будь-яких конспірологічних теорій, вони мені мало цікаві і ніколи мною не поділялися, але так вийшло, що практично все це чорносотенне, імперське, хамське в Росії представлено набором закінчених примурків», – зауважив Невзоров.
Нагадаємо, нещодавно у соцмережах висміяли заяву ватажка бойовиків самопроголошеної ДНР Олександра Захарченко з приводу лінії зіткення на Донбасі.
«Якщо лінія зіткнення за 10 днів буде під Слов’янськом, то це і буде держкордон. А якщо за 50 під Харковом – це теж буде держкордон. Це лінія фронту, лінія фронту рухається… А вона може проходити і по Дністру», – зазначив ватажок так званої ДНР.
Крім того, також порівняв себе з бойовим конем.
«Тому, чесно скажу, закусились по-справжньому, закусили вудила і пішли. Хочеться перемогти і це чергова сутичка. Повірте, як у бойового коня ніздрі роздуваються. Запах крові ми вже відчули, а далі залишилося вже тіло порвати», – заявив Захарченко.

Коментарi

Коментарiв