ЗМІ: Кремль давно шукав привід для захоплення підприємств в ОРДЛО

216
Журналіст, публіцист Сергій Рахманін, посилаючись на власні джерела запевнив, що Кремль давно розглядав можливість визнання «паспортів» так званих ДНР і ЛНР і захоплення на окупованих територіях підприємств, що продовжують працювати у правовому полі України.

За словами Рахманіна, нині є всі підстави вважати, що редути активістів блокади ОРДЛО стали не причиною, а приводом для незаконних дій Кремля.
«Джерела повідомляли, що в Москві вже досить давно розглядали і можливість визнання «республіканських паспортів», і план захоплення підприємств, які продовжують працювати на українську економіку. Шукали привід. Привід знайшовся. І подарували його не так самі блокадники, як влада, що стимулювала безконтрольний «обмін товарами», потурала контрабанді, наживалася на існуванні «чорної діри» та ігнорувала неприйняття активною частиною суспільства фактичної торгівлі з ворогом, яка, до того ж, збагачувала тих, хто так і не отримав покарання за розпалювання (неперешкоджання) конфлікту на сході країни», – підкреслив у статті дляДзеркала тижня журналіст.
Як він зауважив, якщо Київ надав Москві привід захопити її активи на окупованій території, то Кремль, у свою чергу, дав Порошенку можливість обґрунтувати перед західними партнерами рішення про тимчасову торгову блокаду ОРДЛО.
«Захоплення українських заводів і шахт, а також юридичне визнання «паспортів» явно суперечать мирним установкам «безальтернативних» Мінських домовленостей. Тому узаконена блокада виглядає правомірною відповіддю Києва на беззаконня «республік» і неправомірні дії Москви», – резюмував оглядач.

Коментарi

Коментарiв