Російський журналіст спрогнозував для РФ катастрофу через анексію Криму

247
Російський журналіст, головний редактор радіостанції «Эхо Москвы» Алєксєй Вєнєдіктов висловив переконання, що анексія Криму стала фатальною помилкою Кремля і згодом обернеться катастрофічними наслідками для країни.

На думку Вєнєдіктова, для російських військ, які розміщувалися в Криму, нічого не загрожувало, як і населенню півострова. У той же час Росія захопила владу в Криму силою.
«Парламент Криму, де потім приймалося рішення про референдум, був узятий силами групи спеціального призначення Росії, тобто іноземної держави тоді. І ось під оточенням військ іноземної держави будівлі парламенту і сесії парламенту приймалося це рішення. І цього мало: довгострокові наслідки для країни будуть катастрофічними», – підкреслив в ефірі Эхо Москвы журналіст.
Він зауважив, що іще до анексії Криму в своїх статтях звертав увагу на те, що з 90-х років соціологічні опитування жителів Росії говорили про те, що вони вважають півострів своєю територією.
«Я побачив, що у Путіна немає хорошого рішення: не можна брати і не можна не брати», – стверджує фахівець.
Крім того, він нагадав, що питання про територіальну приналежність Криму вирішувалося при розпаді СРСР.
«Рішення не було знайдено, тобто було знайдено рішення – статус-кво. І все це в обмін на відмову України від ядерної зброї. Тобто була якась об’єктивна реальність (дана нам у відчуттях), але те, як це було сказано, яким чином суверенітет Росії був встановлений над Кримом – це, звичайно, неправильно, це помилка. І за цю помилку вже платимо – поки не дорого – і доведеться платити. Нічого нового немає», – підсумував Вєнєдіктов.

Коментарi

Коментарiв