Кремль розгублений – Портніков вказав на причину брехні Росії про лист Януковича

241
Український публіцист, журналіст, політичний оглядач Віталій Портніков пояснив брехню російських високопосадовців про лист Віктора Януковича з проханням ввести війська в Україну.

Портніков запевнив, що брехня Кремля свідчить про провал його планів і тепер у Росії просто не залишається іншого виходу.
За його словами, у Путіна розуміють, що Україна серйозно збирається судити Януковича навіть заочно, а лист російському керівництву є прямим доказом його державної зради. Про це він пише у статті для Радіо Свобода.
«І це не можна спростувати, тому що Росія сама показала цей документ. Показала тому, що на березень 2014 року повалення української влади і повернення в Київ «легітимного президента» Януковича на російських багнетах було для Кремля питанням кількох тижнів», – підкреслив публіцист.
Саме тому, на його переконання, росіяни будуть і далі суперечити самим собі про наявність такого листа, називати його заявою і говорити про його малу значимість. У той же час тих, хто буде вказувати на існування документа, будуть називати дезінформаторами.
Нагадаємо, раніше офіційний речник президента Російської Федерації Дмітрій Пєсков заявив, що листа з проханням ввести російські війська в Україну від екс-президента Віктора Януковича на адресу Владіміра Путіна не надходило.
 
Пізніше представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що Янукович не писав листа Путіну, а документ вона назвала заявою.

Коментарi

Коментарiв