Письменник знайшов пояснення шаленого інтересу Путіна до захоплення України

264
Відомий письменник і блоґер Ян Валетов висловив думку, що Україна потрібна Росії для реалізації плану Кремля щодо створення самодостатньої економіки замкненого циклу за прикладом СРСР.

На думку Валетова, справжньою причиною інтересу російського президента Владіміра Путіна до України можна пояснити прагненням створити для 140 мільйонів росіян необхідний їм ринок, який би зміг існувати в замкнутому режимі.
«Економісти говорять, що розміри цього ринку повинні бути в межах близько 200 мільйонів осіб, за типом Радянського Союзу… Тому Україна потрібна не тільки як територія, а як частина ринку, який Росія потребує на випадок, якщо доведеться «закукліватися», – підкреслив письменник, передає Обозреватель.
Він зауважив, що конфлікт Росії і України розпочався ще задовго для анексії Криму і нагадав про торгові війни, які Кремль вів ще за часів президентства Віктора Януковича.
«У даній ситуації ми маємо справу з економічною функцією. Ми зараз воюємо не лише з ідеологією, не тільки з імперськістю, яка в мізках, але ще і з імперськістю, яка закладена в економічних факторах», – підсумував блоґер.

Коментарi

Коментарiв