Путіна хочуть «злити» – журналіст про заяву Пєскова

279
Російський журналіст, який через критику путінського режиму був вимушений покинути Росію Саша Сотнік проаналізував заяву прес-секретаря президента РФ Дмітрія Пєскова щодо одноосібного ухвалення рішень Путіним щодо анексії Криму.

За словами Сотніка, таким чином суспільство готують до «зливу» чинного російського президента і до того, що лише він понесе відповідальність за анексію Криму.
«Чи треба розуміти, що «братва» схиляється до рішення, спрямованого на самозбереження системи? Оскільки Путін ні з ким так і не домовився, ніякі санкції при ньому зняті не будуть, і чи не час його зливати? І першим кроком до такого сливу може бути визнання «єдиноначальності», – підкреслив у своєму Facebook журналіст.
Крім того, він звернув увагу на той факт, що Путін не був присутній на офіційному святкуванні в честь третьої річниці анексії Криму.
Нагадаємо, напередодні права рука Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що Ппрезидент Росії контролює ситуацію навколо Криму, але він задоволений не всім, що Росія отримала внаслідок незаконної анексії півострова. Тим не менше, Путін не шкодує про рішення приєднати Крим до Росії.
За словами Пєскова, три роки після анексії були важкими, оскільки потрібно було інтегрувати Крим. Цей процес був складним, бо став безпрецедентним в новій історії Росії. Саме тому Путін тримав і тримає усе «під своїм абсолютно ручним контролем».
Також він наголосив, що кремлівський лідер не шкодує про зроблені кроки щодо незаконної анексії Криму і не став би міняти рішення з приводу анексії, якби у нього була така можливість.
«Він знову і знову вчинив би саме таким чином і прийняв ті рішення, які він затвердив, і взяв на себе ту відповідальність, яку він взяв. Я впевнений, що, напевно, можна було зробити щось краще, і я впевнений, що Путін віддає собі в цьому звіт», – наголосив путінський прес-секретар.
На його думку, «можна було ефективніше провести інтеграційні процеси, з більшою віддачею витратити бюджетні гроші, спрямовані на поліпшення якості життя в Криму».

Коментарi

Коментарiв