Мер Глухова Мішель Терещенко відкриє центр терапії марихуаною

265
Міський глава Глухова Мішель Терещенко анонсував перший в Україні європейський центр терапії марихуаною.

Про це він написав у своєму Facebook.
«Під час спілкування з інвесторами ми змогли привернути їхню увагу до створення в Глухові першого європейського центру терапії марихуаною. Він має відкритись за три місяці, коли буде новий врожай конопель. Це допоможе в лікуванні хворих пацієнтів, а також допоможе здоровим людям залишатися в доброму здоров’ї. Він буде більше схожий на центр краси, аніж на лікарню, і люди матимуть змогу не лише отримати лікування, а й також розслабитися або привести себе в хорошу форму», – розповів Терещенко.
За його словами, найбільше, що він може зробити для онкохворих містян, які звертаються до нього по допомогу, це попросити соціальні служби виплатити їм 5 тисяч гривень, коли насправді вони потребують набагато більше на хіміотерапію. Та навіть, зауважив він, якби була можливість збільшити допомогу в п’ять разів, цього все одно буде недостатньо.
«Але в Глухові ми маємо коноплі! Це наша традиція і ми навіть маємо відомий Інститут конопель, який ще 20 років тому міг виводити сорти конопель без ТГК (це означає ненаркотичні коноплі), але не без канабіноїдів, які можуть використовуватись для боротьби з численними захворюваннями: рак, склероз, Паркінсон, Альцгеймер», – підкреслив глухівський мер.
Посилаючись на медичні дослідження, чиновник також розповів про властивості канабіноїдів і онкологічні захворювання, які вони допомагають лікувати.
Терещенко уже запросив лікарів, науковців, інвесторів та просто зацікавлених осіб у дослідженні цієї методики контактувати з ним у Facebook, щоб долучитися до проекту.

Коментарi

Коментарiв