Переможемо або будемо знищені – Подерев’янський про ідею «єдиного народу»

308
Відомий український художник і письменник Лесь Подерв’янський різко висловився про пропагандистський міф щодо того, що українці та росіяни – це один народ.

Подерв’янський запевнив, що якщо Путін говорить, що є лише один народ, то таким чином він стверджує, що українців не існує взагалі. Про це він сказав в інтерв’ю для Українського тижня.
«Тому фразу, що ми один народ, треба розуміти так: асимілюйтесь або будете знищені. Інакшого розуміння я не маю. Тому ми або переможемо, або будемо знищені. Якщо захочемо, нас не переможе ніхто», – підкреслив письменник.
Також він висловив переконання, що поки український народ не визначає себе переможений, ніхто не зможе його перемогти.
«Що Україні робити з Донбасом? Наскільки я розумію, це питання стратегії. А що самé питання сформульоване неправильно, то про правильну стратегію не йдеться. Тому що питання треба формулювати так: як перемогти у війні? А це не тотожні речі. Приклад: Росія повертає нам Крим і Донбас, закінчує війну і роздає всім прянікі. За однієї умови: Україна стає частиною Російської Федерації. Подобається?», – наголосив автор.
«Українці нарікають на владу, хоча самі цілком відповідальні за власне життя, оскільки цих придурків їм обирали не марсіани. Тому щоразу, коли вони лають владу, я радив би дивитися у дзеркало», – резюмував митець.

Коментарi

Коментарiв