Журналіст: Ватажок «ДНР» підписав собі смертний вирок

331
Журналіст Костянтин Павлов висловив переконання, що ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко, переїхавши в резиденцію українського олігарха Ріната Ахметова, підписав собі смертний вирок.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що ватажок терористичного угруповання «ДНР» Олександр Захарченко оселився в резиденції олігарха Ріната Ахметова в окупованому Донецьку. Наголошується, що бойовики на вантажівках звозять до речі резиденції в Ботанічному саду.
«Ні, Ахметов його не вб’є – кишка тонка. Та й палацу не шкода. Підніме тариф на електроенергію і відіб’є дуже швидко. Питання в місцевості й логістиці пересувань голови недореспубліки. Рінату в ботанічному саду було зручно. Ліс, квіточки, 1 хвилина – і ти вже на Макшосе. Ще 3 – і на Мотелі. Краса», – підкреслив у своєму Facebook Павлов.
«Але різниця в тому, що Рінату не було чого боятися. у Захара ситуація інша. Виїхав він за ворота – і перед ним дорога до Макшосе. 400 метрів. Зліва і справа – п’ятиметровий паркан, позаду – пивзавод. Відступати нікуди. Два «Камази» – один перед пивзаводом, інший перед розвилкою, роблять відмінний мішок. А далі можна знімати з Захара штани і чинити по совісті», – зауважив журналіст.
За його словами, Ботанічний сад дозволяє сховатися будь-яким ДРГ, замінувати дорогу, відкрите шосе дозволяє використовувати безпілотник.
«Для фантазії простір відкритий. Я розумію, Захар сидить і думає, що якщо щось станеться, він з цього шосе і рвоне на схід – як ніяк пряма траса на Ростов. Але в той самий час це місце – шикарна мишоловка. Тому насолоджуйся, Саша, недовго залишилося», – підсумував Павлов.

Коментарi

Коментарiв