Експерт: Адміністрація Трампа – чудова можливість вирішити конфлікт на Донбасі

210
Керівник Інституту публічної політики та консалтингу «Інпол» Сергій Биков висловив думку, що адміністрація президента США Дональда Трампа – прекрасна можливість для української влади вирішити конфлікт на Донбасі.

Биков нагадав, що у період своєї виборчої кампанії Трамп говорив про те, що Крим є територією України, і Донбас є територією України. Важливо, що сьогодні ця позиція незмінна.
«Україна має унікальні можливості для взаємодії з Адміністрацією Дональда Трапма і залучення Сполучених Штатів Америки до вирішення і врегулювання української кризи. Це найголовніший аспект, на якому повинна сконцентруватися українська влада, адже влада республіканців і безпосередньо влада президента Трампа може дати величезні перспективи для довгострокового миру і врегулювання сьогоднішнього конфлікту», – підкреслив у коментарі 24 фахівець.
За його словами, з огляду на риторику порівняно з конкретними діями президента США, цей політик схильний виконувати свої передвиборчі обіцянки. Досить згадати «стіну» з Мексикою, і що її будуть фінансувати самі мексиканці – все це було втілено. Аналогічну позицію, вважає експерт, бачимо щодо того, що США сприймають Україну як єдину неподільну державу і стоять разом з Україною на позиції захисту її територіальної цілісності.
«У секретних служб США є більш ніж повна інформація щодо всіх українських проблем і нарікань, пов’язаних з корупцією, злодійством, судовою системою. Але контакти політиків, тим більше, парламентаріїв, сприятимуть становленню досить теплих стосунків між Україною та США», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв