Африка і Австралія – Гройсман назвав альтернативи купівлі вугілля

235
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не виключає того, що Україна купуватиме вугілля у Сполучених Штатів Америки, Австралії чи Південної Африки.

Про це він сказав каналу ICTV, передає Укрінформ.
«Ми зараз будемо його купувати за валюту. Це або Сполучені Штати Америки або Австралія або Південна Африка. Це надзвичайно серйозно», – наголосив Гройсман.
Він підкреслив, що свого часу уряд Арсенія Яценюка зробив велику роботу, а уряд Гройсмана її продовжив, заради того, щоб перетворити Україну на незалежну від російського газу державу.
«Ми вже понад 500 днів живемо без краплини російського газу. Ми вибрали код на те, щоб здобувати український газ з українських надр, і в цьому році ,я думаю, що ми більше ніж на пів мільярда кубів збільшимо здобування власного газу. Це означає, що на 500 мільйонів ми придбаємо менше за валюту, а це і є наша енергетична незалежність», – зауважив очільник Кабміну.
Крім того, укотре коментуючи ситуацію з блокадою він заявив, що багато хто з тих, хто здійснює блокаду непідконтрольних територій Донбасу, щиро серцем вболівають за Україну, проте «їхні дії мають зворотний ефект».

Коментарi

Коментарiв