Путін не віддасть Донбас просто так – Портніков зробив невтішний прогноз щодо ОРДЛО

347
Український публіцист, журналіст, політичний оглядач Віталій Портніков пояснив, що пом’якшення риторики російських представників влади щодо України свідчить не про бажання Росії вийти з конфлікту на Донбасі чи повернути Крим, а про наявність плану щодо так званих ДНР і ЛНР у Кремлі.

Як запевнив Портніков, Росія взагалі не планує повертати окуповані території під повний контроль України.
«Тоді що ж робити з Донбасом? Віддавати його Україні «просто так» Путін не має наміру. Впихнути в якості «особливого регіону», інструменту федералізації країни не може. Залишається один варіант – обережна придністровізація Донбасу, перетворення «республік» у повноцінні державні утворення, але так, щоб не нарватися на нові санкції», – підкреслив у статті для Лівого берега публіцист.
Він переконаний, що після визнання паспортів «ДНР» і «ЛНР» і так званої «націоналізації» підприємств на окупованих територіях проведуть нові Референдуми. На думку журналіста, голосуватимуть або за незалежність або за приєднання до Росії. Окрім того, проведуть ще й місцеві вибори.
«Після будь-якої акції з української сторони на лінії зіткнення почнеться оформлення «державного кордону» «ДНР» і «ЛНР» як на цій лінії, так і на частині державного кордону України та Росії, яка контролюється Москвою», – спрогнозував фахівець.
Крім того, він наголосив, що обстріли на цих територіях також припиняться, а Кремль використовуватиме вже риторику примирення.
«Сама Україна – наша братська країна, біль і тривога. Крим – коли-небудь визнають, що не дуже важливо коли. Донбас – визнаємо територіальну цілісність України, не визнаємо «народні республіки», але що ж робити, якщо українське керівництво не може виконати Мінські домовленості. А ми просто допомагаємо нашим сусідам не померти з голоду. Росія щедра душа», – підсумував оглядач.

Коментарi

Коментарiв