Дійшли до середини Луганська – Ярош розповів, як ЗСУ майже виграли війну

190
Народний депутат України, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош заявив, що питання запровадження в Україні воєнного стану буде актуальним доти, доки на сході триватиме війна.

За словами нардепа, влада досі не оголосила воєнний стан, оскільки це невигідно певній групці людей.
«Він, у першу чергу, не потрібен олігархату. Саме тому його не приймають», – запевнив в інтерв’ю Країні Ярош.
Він зауважив, що якби ресурси держави мобілізували ще три роки тому, то війну на Донбасі давно можна було б виграти.
«Я у цьому переконаний. Ми ж заходили в Донецьк. «Айдар» доходив до середини Луганська. Однак, потім надійшли накази: зупинитись, потім відійти. А все можна було вирішити ще тоді», – підкреслив націоналіст.
Крім того, зазначив він, ускладнюють процес і заяви української влади, які як мантру повторюють: «ми не можемо виграти у цій війні».
«Це ретранслюється наниз. І будь-який солдат в окопі знає, що він «не може виграти війну», – пояснив народний обранець.
У цілому, переконаний він, окупований Донбас можна повернути доволі швидко. Із анексованим Кримом ситуація складніше, оскільки його ми можемо повернути лише у тому випадку, якщо Росія розвалиться.
«Донбас можемо повернути у доволі швидкій перспективі. Із Кримом буде важче. Я більше це пов’язую з активною роботою по розвалу Російської імперії. Із використанням усіх факторів всередині Росії, дестабілізуючих для неї. Це мусульманський фактор, північно-кавказький, китайський. Тоді безкровно можна було б повернути Крим», – резюмував парламентар.

Коментарi

Коментарiв