Медіаексперт: Недопущення Самойлової на «Євробачення» – найменше зло для України

321
Медіаконсультант Олександр Піддубний прокоментував скандал стосовно учасниці від РФ на «Євробаченні-2017» в Україні.

За словами Піддубного, у цій ситуації для України є два виміри. По-перше, дотримання закону, по-друге, прорахунок наслідків від ухваленого рішення.
«Перш за все, є закон. Всі мають бути рівні перед законом і дана співачка не може бути виключенням. Другий вимір, якщо ми не пускаємо Самойлову – обійдемося скандалом. При тому, що для нас в Кремлі в будь-якому випадку все рівно готують провокації», – підкреслив у коментарі Слову і Ділуексперт.
Він запевнив, що у будь-якому випадку інформаційний скандал ми й так вже маємо, але якби ми дозволили її приїзд, то зіштовхнулись би ще з низкою невідомо яких скандалів, які супроводжувалися б кожен день з моменту її в’їзду. Будь-яке слово сказане з нашого боку – відразу трактувалося б Кремлем по-своєму.
«Тому вибір – або керуватися законом і отримати скандал, або керуватися якоюсь політичною доцільністю, заробивши собі ще більше приводів для провокацій проти себе. Ситуація ясна. Не допуск Самойлової – найменше зло, яке може бути в даній ситуації», – переконаний фахівець.
На його думку, заборона в’їзду, додав він, перш за все спосіб показати, що закон один для всіх і Україна слідує законодавству.
Інший чинник, що давитиме на Кремль – особливість співачки, але справа в тому, що в Європі, до якої апелюватиме Росія ставлення до таких людей дуже просте – їх не виносять на якийсь п’єдестал.
«В Європі створені всі умови і для них такі люди є такі самі, як звичайні. Відповідно апелювати до західного світу, що це неповносправна співачка взагалі не котується», – підсумував Піддубний.
Нагадаємо, претендентка на участь у конкурсі від Росії у червні 2015 року виступала в окупованому Криму з антиукраїнськими гаслами. В СБУ вже готують документ щодо заборони в’їзду Юлії Самойловій. У Кремлі заявили, що будуть бойкотувати конкурс у разі такого рішення.

Коментарi

Коментарiв