Нардеп вказав на «репутаційний суїцид» стратегів Ради у спробі знищити НАБУ

230
Народний депутат України Сергій Лещенко заявив, що стратеги Банкової прорахувалися, намагаючись знищити Національне антикорупційне бюро, та влаштували майстер-клас із «репутаційного суїциду».

Про це він розповів в ефірі телеканалу ZIK.
«Вони прорахувалися втретє – і кожного разу кандидатура Найджела Брауна набирає ще менше голосів. Вперті, але безглузді спроби знищити НАБУ руками аудитора завершуються лише новими скандалами та іміджевими втратами для особисто Президента Порошенка», – підкреслив Лещенко.
За його словами, щоб реабілітуватися, Банкова придумала «геніальний» крок – внести американця Роберта Сторча за квотою Президента.
«Найбільш ошуканими має відчувати себе та «піхота» «БПП», яка йшла на повідку в Банкової та, всупереч національним інтересам та власному іміджу, валила Сторча як «профнепридатного». Петро Порошенко загнав сам себе в ситуацію, коли немає позитивного виходу із ситуації, бо в щирість ігри більше не повірить ніхто», – підсумував нардеп.
Нагадаємо, для проведення внутрішньої оцінки та діяльності Національного антикорупційного бюро органи української влади мають обрати трьох кандидатів – від уряду, від Президента та від парламенту. За конкурсом Верховної Ради пройшов Роберт Сторч, однак в останній момент провладна більшість разом із його кандидатурою «просунула» одіозного Найджела Брауна. Щоправда, під час засідання ВРУ 21 березня забракло голосів для двох кандидатів.

Коментарi

Коментарiв