Муждабаєв спрогнозував раптовий розвал Росії і повернення Криму танками

250
Журналіст, заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв висловив думку, що розвал Російської Федерації буде раптовим.

За словами журналіста, у нинішній ситуації конфлікту з РФ Україна повинна наполягати на поверненні до формату Будапештського меморандуму і посилити свої вимоги до Росії.  Він переконаний, що якщо це станеться, ніхто на Заході від України не відвернеться, а РФ рятує тільки відсутність у Заходу політичної волі поставити її на місце.
«Коли ця воля сформується під тиском поведінки самого Путіна – все закінчиться», – спрогнозував в інтерв’ю Politeca Муждабаєв.
На його думку, тільки дивні люди можуть стверджувати, що Україна ніколи не звільнить Крим і не відвоює Донбас. Він нагадує, що свого часу СРСР розвалився за три дні, «і в Росії теж усе завершиться раптово».
Згідно з прогнозом журналіста, коли центральна влада в Росії буде деморалізована, Україна з легкістю звільнить окупований Крим, відправивши туди колону українських танків. Як він запевнив, кримці не чинитимуть опору, оскільки у них не буде ні влади, ні ідеї.

Коментарi

Коментарiв