Російські експерти розкрили, навіщо насправді Путіну військові навчання у Криму

206
Метою масштабних військових навчань у Криму може бути протидія не Україні та Грузії, оскільки тим бракує відповідних заходів, а Туреччині, яка досі не визнає законність анексії Криму.

Про це ідеться в огляді Inforesist.
«Під час практичного розіграшу десантники відпрацюють різні способи ведення протидесантної оборони у взаємодії з силами Чорноморського флоту. Потім за підтримки літаків Повітряно-космічних сил вони завершать знищення противника в глибині території півострова, після чого перейдуть до оборони важливих рубежів і районів. Однак викидання повітряного десанту – частина першого епізоду практичного розіграшу бойових дій», – підкреслив командувач ВДВ, генерал-полковник Андрєй Сєрдюков, який здійснює загальне керівництво маневрами.
«Наступними його епізодами стануть висадка морського десанту на узбережжі Криму та висадка з вертольотів тактичного десанту в глибині півострова, які пройдуть послідовно один за одним», – зауважив військовий.
За його словами,  такі навчання проводяться через «зростаючу терористичну загрозу», а також обумовлені «широким спектром застосування ВДВ у ролі військ швидкого реагування для вирішення кризових ситуацій в різних регіонах світу».
У той же час опитані виданням військові експерти висловили думку, що масштаб таких навчань передбачає протидію вторгненню, на яке здатні тільки сили НАТО та головну скрипку у такому разі гратимуть армія та флот Туреччини.
«В українців практично немає боєздатного військово-морського флоту та відповідних десантних засобів. Грузія також не зможе висадити з моря навіть посиленого взводу. Якщо ж зібрати всі кораблі та катери Румунії та Болгарії, то їх не вистачить для висадки навіть батальйону морської піхоти. Крім того, Анкара не визнає законність входу Криму до Російської Федерації», – наголосив колишній начальник Головного штабу Військово-морського флоту адмірал Віктор Кравчєнко.

Коментарi

Коментарiв