Гройсман терміново летить у Балаклею через пожежу на складі боєприпасів

181
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман терміново вилітає до Харківської області, щоб пильнувати за ліквідацією пожежі на складах боєприпасів у Балаклеї і та її наслідків.

«Сьогодні отримав інформацію про вибухи на складі боєприпасів під Харковом. Зараз вилітаю на місце. Головне – забезпечити безпеку громадян», – повідомив Гройсман у своєму Twitter.
Він зазначив, що перебуває на постійному зв’язку з військовими, керівництвом ДСНС, керівництвом ОДА, які координують заходи з ліквідації цієї надзвичайної ситуації.
У свою чергу, віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко повідомив, що у зоні лиха спільно працюють обласний штаб із надзвичайних ситуацій і штаб Міноборони. Нині триває евакуація мешканців.
«Створена робоча група експертів з обстеження можливих пошкоджень житлових та цивільних будівель», – підкреслив Зубко.
«Після того, як буде можливий доступ із розмінування території, група фахівців приступить до аналізу можливих пошкоджень. Інформацію нададуть до обласного або державного резервного фонду», – зауважив урядовець.
Нагадаємо, у ніч на 23 березня у Балаклеї виникла пожежа на території складів із боєприпасами, вони почали вибухати.
Міністр оборони Степан Полторак повідомив, що із зони, де продовжуються вибухи на складах зберігання боєприпасів неподалік від міста Балаклія Харківської області евакуйовано 20 тисяч мирного населення.

Коментарi

Коментарiв