Російський опозиціонер пропонує притягнути Самойлову до кримінальної відповідальності

181
Російський опозиційний політик Константін Боровой запевнив, що рішення СБУ заборонити в’їзд в Україну співачці Юлії Самойловій є правильним.

«Нам треба навчитися, і в Україні теж – діяти не відповідно до політичних уподобань, а відповідно до закону. Український закон стверджує, що перетин кордону в недозволеному місці – злочин. А раз так, то мова повинна йти не тільки про заборону в’їзду у країну, а й про притягнення порушника до кримінальної відповідальності», – підкреслив політик.
Він переконаний, що, відвідуючи анексований Крим, Юлія Самойлова чудово розуміла, що порушує українське законодавство, тому рішення Служби безпеки є цілком правильним.
Таким чином, на думку Борового, слід російську співачку попередити: якщо вона приїде в Україну, то буде негайно заарештована.
«Вона знала, що скоює кримінальний злочин. Нехай тепер відповідає. Ще її потрібно офіційно попередити, що вона зробила кримінальний злочин. Це буде правильно», – наголосив у статті для Гордона російський опозиціонер.
За його словами, враховуючи, що артистка добре розуміла, що робить, перед тим як приїхати з концертом в анексований Крим, Україна мала б отримати від суду відповідне рішення, на основі якого попередити особу про ймовірне затримання при перетині українського кордону.
«Вона не розумово відстала. У неї хворі ноги, а не голова. Нехай відповідає за свої вчинки», – заявив Боровой.
Нагадаємо, претендентка на участь у конкурсі від Росії у червні 2015 року виступала в окупованому Криму з антиукраїнськими гаслами. В СБУ вже готують документ щодо заборони в’їзду Юлії Самойловій. У Кремлі заявили, що будуть бойкотувати конкурс у разі такого рішення.

Коментарi

Коментарiв