Комбат «Айдару» розкрив секрет загадкових смертей ватажків бойовиків

237
Командир батальйону «Айдар» Максим Марченко висловив думку, що з самого початку було зрозуміло, яка доля спіткає ватажків бойовиків.

«Щойно усі ці командири починають говорити, що вже пора домовлятися з Україною, закінчувати бойові дії – йдуть на той світ. Із самого початку було зрозуміло, як вони всі закінчать. Самостійні лідери в ОРДЛО не потрібні Москві. Їм потрібні люди, які виконають наказ Кремля, не дивлячись ні на що. Попри інтереси людей, за яких вони нібито воюють», – переконаний Марченко.
На його думку, Кремль хоче зміцнити вертикаль у війні на Донбасі. Він нагадав, що починаючи з командира батальйону у бойовиків – усі кадрові російські офіцери.
«І ці репресії проти діячів «ДНР/ЛНР» будуть продовжуватись. Закінчать усі однаково. Коли загинув «Моторола», я давав «Ґіві» максимум 2 місяці. Трохи все відбулось швидше», – підкреслив в інтерв’ю Gazeta.ua командир «Айдару».
Згідно з його прогнозом, ватажки так званих ДНР і ЛНР Ігор Плотницький та Олександр Захарченко теж стануть «незручними» для Кремля. Їх чекає така ж доля, як і вже мертвих псевдокомандирів.
Крім того, він розповів, що позитивно ставиться до оголошення воєнного стану в зоні АТО.
«Позитивно. Активні бойові дії потрібно було проводити з 2014 року. За 2,5 роки ми втратили людей більше, ніж було б у результаті наступальних чи контрнаступальних операцій. Не бойових втрат набагато більше, ніж бойових. А за цей час територію ми не забираємо, стоїмо на місці. Люди гинуть. За що?», – наголосив боєць.
За його словами, війну на Сході України слід завершувати політичними методами.
«Звичайно, чим швидше це станеться – тим краще. Втрати є, люди лютують і з того, і з цього боку. Руйнується інфраструктура. А потім нам доведеться відновлювати. У будь-якому разі політичним шляхом ця війна почалась – політичним її потрібно закінчувати. А потім спокійно, старанно намагатися переламати на наш бік те ставлення, яке буде на нині окупованих територіях. Це не відбудеться за рік чи два. Потрібні десятиліття. Головним чином треба працювати з молодими людьми – у дитячих садках, школах, вузах. Попри війну, у їх свідомості немає заперечення всього українського, національного», – підсумував Марченко.

Коментарi

Коментарiв