Галя балувана: в Росії відмовилися від ексклюзивної пропозиції організаторів «Євробачення»

212
Європейська мовна спілка, яка є організатором пісенного конкурсу Євробачення, запропонувала влаштувати пряму трансляцію виступу співачки Юлії Самойлової з Росії. У Росії від такої пропозиції відмовились і різко розкритикували.

Ідею Європейської мовної спілки відхилили на російському «Першому каналі». Про це повідомляєMeduza.
«Ми вважаємо дивною пропозицію дистанційної участі і відмовляємося від неї, оскільки вона, безумовно, суперечить самому змісту заходи, неухильним правилом якого є виступ у живому ефірі на сцені «Євробачення», – ідеться в заяві російського телеканалу.
Крім того, у повідомленні зазначено, що Європейський мовний союз «не повинен винаходити нових правил для російського учасника 2017 року і здатен провести конкурс у відповідності зі своїм регламентом».
Також на «Першому каналі» в РФ стверджують, що нібито за правилами «Євробачення» країна-мовник повинна забезпечити усім учасникам «можливість отримати в’їзну візу на весь період проведення заходу».
Нагадаємо, 22 березня СБУ заборонила в’їзд в Україну російській представниці на «Євробаченні-2017» Юлії Самойловій. У червні 2015-го року вона виступала з концертом в окупованому Криму. 23 березня Європейський мовний союз вперше за всю історію існування конкурсу запропонував влаштувати пряму трансляцію виступу співачки Юлії Самойлової з Росії.

Коментарi

Коментарiв